İntegral, Fenerbahçe'nin şortuna sponsor oldu!

İntegral Menkul Değerler, Türkiye’nin marka değeri en yüksek spor kulüplerinden Fenerbahçe’nin şortuna sponsor oldu.

İntegral, Fenerbahçe'nin şortuna sponsor oldu!

Ulukartal Holding şirketlerinden İntegral Menkul Değerler, 2015-2016 ve 2016-2017 Süper Lig sezonlarında Fenerbahçe Futbol takımının şortlarında yer alacak. Beşiktaş Basketbol takımıyla iki yıl süren sponsorluğunu tamamlayan İntegral Menkul Değerler, Süper Lig’de bu yıl Fenerbahçe ile sahalarda boy gösterecek.

Basketboldan futbola geçiş yaptı

Fenerbahçe ile sponsorluk görüşmelerinin Haziran ayından beri devam ettiğini dile getiren İntegral Menkul Değerler Genel Müdürü Kıvanç Memişoğlu, “Sponsorluğa futbol ile devam etmek istiyorduk. Futbol kulüpleri ile yaptığımız görüşmelerde İntegral Menkul Değerler’in Türkiye’nin öncü forex şirketi olma vizyonuna uygun olarak Fenerbahçe’nin resmi sponsoru olduk. Fenerbahçe futbol takımı ile Süper Lig’de verimli bir sponsorluk süreci geçirmeyi arzu ediyoruz” dedi.

Dev transferler etkili oldu

Bu yıl, Robin van Persie ve Luis Nani gibi dev isimleri transfer etmesinin Fenerbahçe’yi seçmelerinde etkili olduğunu vurgulayan Memişoğlu, “Sponsorluğumuz iki yıl sürecek. Futbol taraftarının ilgisi ile takımın Avrupa arenasında yeniden gözükmesi de Fenerbahçe’de karar kılmamızda etkili oldu” diye konuştu.

İntegral Menkul Değerler ayrıca sporda sponsorluk kapsamında geçen yıl Buca Ampute Futbol Takımı ve BGD Bayan Basketbol takımına sponsor olmuştu. Memişoğlu, “Bunun gibi amatör branşlarda sponsorluklarımız bu yıl da devam edecek” dedi.

Abdülkadir Ömür tatilde bile durmuyor!

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber