Survivor 77. yeni bölümde ödül oyununu hangi takım kazandı?

TV8'in sevilen yarışması Survivor, bu akşam 77. yeni bölümüyle izleyicisinin karşısına çıktı. Büyük bir ilgiyle izlenen yarışmanın bu akşamki ödül oyunu oynandı. Peki Survivor'da bu akşam ödül oyununu hangi takım kazandı?

Survivor 77. yeni bölümde ödül oyununu hangi takım kazandı?

Survivor'da heyecan bu akşam 77. yeni bölümle devam etti. Her geçen gün heyecanın arttığı Survivor'da bu akşam ödül oyunu oynandı ve artık gözler yeni bölüme çevrildi. Peki Survivor 77. yeni bölümde ödül oyununu hangi takım kazandı?

SURVİVOR 77. BÖLÜMDE ÖDÜL OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor 2019 Türkiye Yunanistan 50. yeni bölümde ödülün Punta Cana'da bir gece otelde konaklama ve akşam yemeği olduğu ödül oyunu oynandı. Büyük bir çekişmeye sahne olan oyunu Siyah takım 10-8 kazanmayı başardı...

SURVIVOR 78. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Sevilen yarışma Survivor'ın 78. yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz haberimizin içeriğinde yer alacak...

SURVİVOR'DA BU HAFTA KİM ELENMİŞTİ?

Survivor'da bu hafta dokunulmazlık yarışını kazanan taraf siyah takım olmuştu. Afroditi ve Ria ise eleme potasındaydı. Yarışmaya veda eden isim ise Ria olmuştu.

Mersin'de sel felaketiMersin'in Silifke ilçesinde, ağıla yıldırım düşmesi nedeniyle 40 küçükbaş öldü.Olay, Silifke ilçesine bağlı Yeniçıktı Mahallesinde meydana geldi. İddiaya göre, aniden başlayan yağışla birlikte mahallede Ömer Uyguç'un ağılına yıldırım düştü. O sırada ağılda bulunan 40 küçükbaş öldü, 15'i de yaralandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber