Sayısal Loto çekilişi bu akşam saat kaçta? MPİ 22 Mayıs Sayısal Loto çekilişi

Sayısal Loto çekilişi için heyecanlı bekleyiş başladı. Milli Piyango İdaresi tarafından her hafta Çarşamba ve Cumartesi akşamları gerçekleştirilen çekilişler ile talihlilerin belirlendiği Sayısal Loto'da geçtiğimiz hafta altı bilen bir kişi 3 haftadır devreden büyük ikramiyenin sahibi oldu. Peki Sayısal Loto çekilişi bu akşam saat kaçta?

Sayısal Loto çekilişi bu akşam saat kaçta? MPİ 22 Mayıs Sayısal Loto çekilişi

Sayısal Loto çekilişi için geri sayım sürüyor. Binlerce vatandaş için umut kapısı olarak görülen Sayısal Loto çekilişi Milli Piyango İdaresi tarafından her hafta Çarşamba ve Cumartesi akşamları gerçekleştirilen özel çekilişler ile talihliler belirleniyor. Sayısal Loto'da 1219. hafta çekilişinde 3 haftadır devreden büyük ikramiye altı bilen bir kişiye isabet etti. Sayısal Loto geçtiğimiz haftanın ikramiye kazandıran numaraları şu şekilde 16, 21, 26, 42, 45, ve 48

Sayısal Loto'da altı bilen bir kişi 4.654.360,00 TL tutarında büyük ikramiyenin sahibi olurken 5 bilen 169 kişi 3.822,90 TL, 4 bilen 6.518 kişi 74,35 TL ve son olarak 3 bilen 120.945 kişi 11,35 TL tutarında ikramiyenin sahibi oldu.

Sayısal Loto çekilişi bu akşam saat 21:45'ten itibaren Milli Piyango canlı çekiliş sayfası üzerinden takip edilebilecek.

KKTC hükümetinden 'Maraş' açılımı: 'Hayalet Şehir'canlanıyorKuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) hükümeti; 1974'ten beri kapalı olan Maraş'ın açılması yönünde önemli bir karar aldı.KKTC Başbakan Yardımcısı ve Dışişleri Bakanı Kudret Özersay, kapalı Maraş'a uzman bir ekibin girerek, envanter çalışması kararı alındığını açıkladı.Bakanlar Kurulu'nun Kapalı Maraş konusunu değerlendirdiğini kaydeden Özersay, "Bu konuyla ilgili bilimsel envanterlerin değerlendirileceğini" söyledi. Özersay, "Hukuken KKTCde askeri bölge statüsünde olan kapalı Maraşta çalışma yapılabilmesi için Bakanlar Kurulu koşullar hakkında değerlendirme yapacak" dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber