Engin Altan Düzyatan zırhını kime düğün hediyesi olarak verdi? 23 Mayıs ipucu

Bugün 21:00'da binlerce vatandaşımızın katılımıyla oynanan online bilgi yarışmasının bu akşamki ipucu sorusu belli oldu. Peki yıldız oyuncu Engin Altan Düzyatan ile ilgili olan 23 Mayıs ipucu sorusunun cevabı nedir?

Engin Altan Düzyatan zırhını kime düğün hediyesi olarak verdi? 23 Mayıs ipucu

Diriliş Ertuğrul'un sevilen oyuncusu Engin Altan Düzyatan zırhı bugün bir online bilgi yarışmasına konu oldu. Peki yurt genelinde son zamanların en sevilen oyunlarından biri olan online yarışmanın 23 Mayıs ipucu sorusunun cevabı nedir?

SORU

Engin Altan Düzyatan zırhını kime düğün hediyesi olarak verdi?

CEVAP

Mesut Özil

MESUT ÖZİL KİMDİR?

Mesut Özil, Türk asıllı Alman millî futbolcudur. Premier League takımlarından Arsenal'de forma giymektedir. Oyun Kurucu mevkinde görev yapan oyuncu, 2006 yılından itibaren Almanya'nın genç millî takımlarında millî takım kariyerine başlayan Özil, 2009 yılından bu yana ise Almanya millî takımında oynamaktadır.

Bursa'da 2 bin yıllık İncil ele geçirildiBursa'da alıcı gibi görünen jandarma ekipleri, yaklaşık 2 bin yıllık incilleri satmaya çalışan tarihi eser kaçakçılarını suçüstü yakaladı. Tarihi İncil'in değerinin 1 milyon 750 bin dolar dolayında olduğu ifade edildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber