Ayta Sözeri kimdir? Benimle Söyle jürisi Ayta Sözeri...

Benimle Söyle yarışmasının sevilen jüri üyelerinden Ayta Sözeri kimdir? Birçok dizi ve filmde rol alan Ayta Sözeri sesi ile de sahnelerin aranılan isimleri arasındadır. İşte Ayta Sözeri ile ilgili merak edilenler...

Ayta Sözeri kimdir? Benimle Söyle jürisi Ayta Sözeri...

Kanal D'nin yeni ses yarışması Benimle Söyle farklı formatıyla izleyenlerin beğenisini kazandı. 100 kişiden oluşan jüride en dikkat çeken isimlerden birisi de Ayta Sözeri.

AYTA SÖZERİ KİMDİR?

Ayta Sözeri, 40 yaşında, Almanya doğumlu. 6 yaşındayken ailesi ile beraber Almanya'dan İzmir'e taşınan Sözeri, Ege Üniversitesi İşletme Bölümü'nden mezun.

Tiyatro eğitimi de alan Sözeri, İstanbul’da bir restoranda çalışırken bir yönetmen tarafından keşfedilmiş. Ayta Sözeri, Hayat Bağları, Arka Sokaklar, Dudaktan Kalbe, Paramparça ve Meryem dizilerinde de rol alarak, oyunculuğuyla göz doldurmuştur.

Aynı zaman da şarkı da söyleyen Ayta Sözeri, sahnede şarkı söylediği anların, en mutlu anları olduğunu söylüyor.

Karşı Atak | Sezonun en iyi 11'leri karşı karşıya!Skorer TV'den Uğur Yapıcı ve Skorer.com editörlerinden Tuncay Hoş, 'Karşı Atak' programında 2018-2019 sezonunun en iyi 11'lerini oluşturdu. İki farklı kadronun masaya yatırıldığı bölümdeki karşılaştırmalar dikkat çekti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber