Öğrencilere sömestr sürprizi!

Casper, eğitim yılının yarıyıl tatilinde öğrencileri teknolojiyle donatacak bir kampanya başlattı.

Öğrencilere sömestr sürprizi!

Bu sömestrde ebeveynler çocuklarını, son teknoloji Casper masaüstü ve dizüstü bilgisayarlarla sevindirirken, cazip hediye paketleri de Casper’ın öğrencilere karne hediyesi oluyor. Kampanya kapsamında masaüstü bilgisayarlar ile Canon Multifuction yazıcı, Casper kulaklık, Casper webcam ve NOD32 antivirüs-antispam programı hediye edilirken, notebook modelleriyle de kablosuz yazıcı, Casper notebook çantası, Casper mouse, NOD32 antivirüs-antispam programı hediye ediliyor.

Casper son teknolojiye sahip olmak isteyen öğrencilerin tüm eksiklerini cazip kampanyalarıyla bu sömestrde tamamlıyor. Karne hediyesi olarak çocuklarını Casper bilgisayarlarla ödüllendirmek isteyen ebeveynler, masaüstü modellerinden birini aldığında her öğrencinin ihtiyaç duyacağı bir hediye paketini de yanında alıyor. Her ihtiyaca ve her bütçeye göre geniş bir model seçeneği sunan kampanya kapsamında masaüstü bilgisayarlar ile Canon MP250 multifuction yazıcı, Casper kulaklık, Casper webcam ve NOD 32 antivirüs-antispam programı hediye ediliyor. Notebook kampanya modelleriyle ise kablosuz yazıcı, Casper notebook çantası, Casper mouse, NOD32 Antivirüs programı hediye ediliyor.

Bu çok cazip kampanya ile öğrenciler, Casper masaüstü ya da notebook bilgisayarlarla tatil boyunca oyunlar oynamanın, sevdikleriyle ister yazışarak ister görüntülü sohbet etmenin, internette dolaşmanın, müzik dinleyip keyifle film izlemenin tadına varacak. Ayrıca bir sonraki eğitim dönemine hazırlanmaları ve verilen tatil ödevlerini yapmaları için de Casper bilgisayarlar öğrencilerin en iyi yardımcısı olacak.

Kampanya kapsamında Casper’ın hediyeleriyle satışa sunulan kampanya modellerinin fiyatları, masaüstünde 549 dolar+KDV ila 1199 dolar+KDV arasında değişirken, notebook da ise 489 + KDV dolar ila 1049 + KDV dolar arasında değişiyor. Kampanya kapsamında cazip fiyatlarla ve 12 aya varan taksit seçenekleriyle sahip olma şansı bulunan yeni Casper bilgisayarlarla, öğrenciler tatilde dinlenirken, teknolojinin avantajlarından yararlanma şansına kavuşuyor.

Karabük Üniversitesi'nin ikiz hemşireleri mezun olduKarabük Üniversitesi (KBÜ) 2018-2019 akademik yılı  mezuniyet töreninde 11 bin öğrenci keplerini havaya atarak mutluluk yaşadı.Demir ve Çelik Kampüsü içinde yer alan Kamil Güleç Kütüphanesi'nden  Prof. Dr. Burhanettin Uysal  Ay Yıldızlı Stadyuma kadar kortej yürüyüşü ile  başlayan törene, Karabük Valisi Fuat Gürel, Belediye Başkanı Rafet Vergili, KBÜ  Rektörü Prof. Dr. Refik Polat, Bartın Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Orhan Uzun,  Garnizon Komutanı Jandarma Albay Ali Sefa Yılmaz, diğer protokol üyeleri,  öğrenciler ve yakınları katıldı.Vali Gürel, burada yaptığı konuşmada, Karabük'te iyi bir ev sahipliği  yaptıklarına inandığını belirterek, mezun olan öğrencilere bundan sonraki  hayatlarında başarılar diledi.Eğitim hayatlarında birbirinden hiç ayrılmayan hemşirelik bölümü  mezunları 22 yaşındaki ikiz kardeşler Kübra ve Aslı Altan, mezun olmanın  mutluluğunu yaşadı.Kübra Altan, gazetecilere yaptığı açıklamada, kardeşiyle ilkokul,  ortaokul ve lisenin ardından üniversiteye de birlikte başladıklarını ve  bitirdiklerini, hiç ayrılmadıklarını anlattı.Karabük Üniversitesini çok sevdiğini ve herkese tavsiye ettiklerini  vurgulayan Altan, kardeşiyle aynı bölümden mezun olmaktan duyduğu mutluluğu dile  getirdi.Altan, "Birbirimizden ayrılmamak istiyorduk. Şu anda gayet mutluyuz ve  hocalarımıza da çok teşekkür ediyoruz. İlkokul, ortaokul, lise ve üniversiteyi  birlikte okuduk, hiç ayrılmadık. Hiç ayrılmayı düşünmüyoruz. Bundan sonra  birlikte çalışacağız." diye konuştu.Aslı Altan da üniversiteye ayrılmamak için birlikte başladıklarını,  bundan sonra da ayrılmayı düşünmediklerini belirtti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber