Selen Görgüzel: Ne diyorsunuz duymuyorum!

Kızı İlknaz'ın eğitim sürecini yakından takip etmek ve onu ABD'deki okulunun ilk günlerinde yalnız bırakmamak adına yurtdışında olan Selen Görgüzel, buradan yaptığı paylaşımla adeta eşi Hamdi Alkan'dan ayrılacağı yönünde çıkan haberlere yanıt verdi.

Selen Görgüzel: Ne diyorsunuz duymuyorum!

Kızı İlknaz’ı okuluna kaydettirmek adına bir süredir ABD'de olan Selen Görgüzel, burada kalma süresini uzatınca eşi hamdi Alkan ile ayrılacağı yönünde haberler yapılmıştı. Her ne kadar Hamdi Alkan boşanma iddialarını yalanlamış olsa da Selen Görgüzel de sosyal medya hesabından paylaştığı satırlar ile adeta bu iddialara bir göndermede bulundu.

İşte Selen Hanım’ın o satırları: Acık kafa dağıtıyorum, dinleniyorum, düşünüyorum, geziyorum, görüyorum. Ne diyorsunuz duymuyorum!

Selen Görgüzel: Ne diyorsunuz duymuyorum

300 kiloluk obez adam askeri helikopterle hastaneye kaldırıldıPakistan’ın Sadiqabad kentinde 300 kiloluk bir obezite hastası, tedavi edilmek üzere askeri helikopterle Lahor kentindeki hastaneye kaldırıldı.Pakistan’ın Pencap eyaletindeki Sadiqabad şehrinde yaşayan Nur Hasan isimli 300 kilo ağırlığındaki obezite hastası, tedavi edilmek üzere askeri helikopterle Lahor şehir merkezindeki bir hastaneye kaldırıldı.Hasan’ın kilosu sebebi ile normal yollar kullanılarak hastaneye kaldırılamayacağının sosyal medyada yayılması üzerine Pakistan ordusu harekete geçti. Görevli askerler Hasan’ı almak için bölgeye askeri helikopter gönderirken, obezite hastasının evden çıkabilmesi için evin bir dış duvarı yıkıldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber