Bennu Gerede'den olay iddia: Bebeğimi ve beni boğmaya çalıştı!

Fotoğrafçı Bennu Gerede, ayrıldığı Ahmet Ağaoğlu için şok bir iddiada bulundu: O dönem 2 yaşında olan oğlum Kai’yi ve beni yastıkla boğmaya kalktı.

Bennu Gerede'den olay iddia: Bebeğimi ve beni boğmaya çalıştı!

Koray Erkaya ile yaptığı ilk evliliğinden Dilan, Deren ve Miro isimli 3 oğlu olan Bennu Gerede, kendisi gibi fotoğrafçı olan Ahmet Ağaoğlu ile aşk yaşadı. 2007 yılında oğlu Kai'yi kucağına aldı. Evlilik dışı bir çocuğu olan 47 yaşındaki Bennu Gerede, çocuk için aylık 50 bin liralık iştirak nafakası davası açtı.

Takvim Gazetesi'nde yer alan habere göre; 2009 yılında gittiği Endonezya'daki Bali adasında bir süre tatil yapan Gerede, Türkiye'ye döndüğünde Ağaoğlu'na ayrılmak istediğini açıkladı. İddiaya göre; ünlü fotoğrafçı, ayrılık kararını duyunca Gerede'yi ve 2 yaşındaki oğlu Kai'yi yastıkla boğmaya çalıştı.

Söz konusu iddia yargıya taşındı. Yıllardır bir sonuca bağlanmayan davada, fotoğrafçı Ağaoğlu, şiddet iddialarını yalanladı. 3 milyon liralık borcu olduğunu belirten Ahmet Ağaoğlu, oğlu için verdiği 50 bin liralık tedbir nafakasının 7 bin liraya düşürülmesini istedi.

Şaka yaptığı zannedilen genç, boğulduAntalya'nın Serik ilçesinde, ailesiyle gittiği piknikte ırmağa giren Tayfun Karaşahin (16) bir anda suda çırpınmaya başladı. Yakınlarının şaka yaptığını düşündüğü Tayfun, bir anda gözden kayboldu. Jandarma ekiplerince başlatılan arama çalışmasıyla, Tayfun'un cansız bedenine ulaşıldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber