SKORER
PEMBENAR
CADDE
YAZARLAR
Obezite

Obezite ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Obezite haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz.!

Obezite haberleri ve son dakika Obezite gelişmelerini Milliyet Obezite sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 3.638 obezite haberi bulunmuştur.

00:00

300 kiloluk obez adam askeri helikopterle hastaneye kaldırıldı

Pakistan’ın Sadiqabad kentinde 300 kiloluk bir obezite hastası, tedavi edilmek üzere askeri helikopterle Lahor kentindeki hastaneye kaldırıldı. Pakistan’ın Pencap eyaletindeki Sadiqabad şehrinde yaşayan Nur Hasan isimli 300 kilo ağırlığındaki obezite hastası, tedavi edilmek üzere askeri helikopterle Lahor şehir merkezindeki bir hastaneye kaldırıldı. Hasan’ın kilosu sebebi ile normal yollar kullanılarak hastaneye kaldırılamayacağının sosyal medyada yayılması üzerine Pakistan ordusu harekete geçti. Görevli askerler Hasan’ı almak için bölgeye askeri helikopter gönderirken, obezite hastasının evden çıkabilmesi için evin bir dış duvarı yıkıldı.

Haberler

Padişah hastalığı tehdit ediyor... Geç olmasın gut olmasın

Eklemlerde aniden gelişen ağrı, şişlik, kızarıklık ve hassasiyetle kendini gösteren gut hastalığı tedavi edilmediğinde eklemlerde kalıcı hasardan böbrek yetmezliğine kadar birçok ağır hastalığa neden olabiliyor. Hastalığın bir çok kişi tarafından bilinmediğini belirten Türkiye Romatoloji Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Pof. Dr. Süleyman Özbek, 22 Mayıs Gut Farkındalık Günü kapsamında ‘Geç Olmasın Gut Olmasın’ projesini anlattı.

Gündem

© Copyright 2019

Milliyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.