Moda
Sağlık
Foto Galeri
Yazarlar

Fatma Turgut: Tabiri caizse deli işi

Türk alternatif rock müziğin önemli kadın vokallerinden Fatma Turgut, 17 Mayıs'ta yayınlanan ilk solo albümü 'Elimde Dünya'nın lansman kutlamasını geçtiğimiz akşam Cihangir'de bir mekanda gerçekleştirdi.

Milliyet Haber

Fatma Turgut'un sanat camiasından ve basından dostlarının katılımıyla gerçekleşen albüm lansmanında; Mehmet Erdem, Gökhan Keser, Seçkin Piriler, Güntaç Özdemir, Can Baydar, Siyabend gibi ünlü isimlerin yanı sıra Deniz Erdem, Cengiz Erdem, Şebnem Sunar Küçük, Özge Uzun, Tolga Akyıldız gibi isimler vardı.

Ünlü şarkıcı, gece ile ilgili duygularını, "Burada olduğunuz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Benim için çok kıymetli ve sevgi dolu bir iş bu. Daha 3 gün olmasına rağmen dinleyiciye de bu hislerin geçtiğini biliyorum. Büyük bir gururla taşıyorum bu albümü, büyük bir gururla yaşıyorum. 'Elimde Dünya' ilk solo albümüm olduğu için gerçekten üzerine çok titredik. Dört dörtlük olması için çok çaba sarf ettik ve buna değdi. 10 şarkıdan oluşan bir albüm yaptım. Tabiri caizse deli işi. Çok güzel insanların, çok güzel kalplerin emeği var albümde. Geçen gün bir arkadaşım Twitter'da yazmış 'Dünya büyük, çok küçük ellerim diyen kız; şimdi kocaman 'Elimde Dünya' diye bir albüm yaptı' diye. Beni çok etkilemişti. Çok güzel insanlar biriktirmişim. İyi niyetin, sevginin ve mutluluğun albümü" şeklinde anlattı.

Diğer Haberler

  1. Hadise'den ilginç paylaşım!
  2. Ayrıldık ama arkadaşız
  3. Hatice yaz sezonunu açtı
  4. VIP Özge'nin rotası Sardinya Adası
  5. Sportif Kim Kardashian
  6. Hülya Avşar'dan banyo sonrası pozu
  7. Survivor'da bir ilk! Nakit para için...
  8. Ajda Pekkan: Tatil nerede, ben nerede
  9. Erol Özmandıracı ile Naz Elmas evleniyor mu?
  10. Selin Şekerci ve Caner Cindoruk'un denizde zor anları

© Copyright 2019

Milliyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.